Podium w liczbach rok: 1992 – 2016

I Bieg R. 1992 (11,2 km)

Imię Nazwisko Klub Czas
Janusz Stańczak LKB Leszno 00:34:49

II Bieg R. 1993 (13,9 km)

Imię Nazwisko Klub Czas
Marek Adamski AZS Olsztyn 00:42:48
Andrzej Krzyścin Poznań 00:42:55
Wiesław Lenda LKB Leszno 00:42:59

III Bieg R. 1994 (13,5 km)

Imię Nazwisko Klub Czas
Bogdan Jarosz Śląsk Wrocław 00:42:51
Stanisław Zawół Szklarska Poręba 00:43:21
Wojciech Więckowski TKKF Płock 00:43:26

IV Bieg R. 1995 (15 km)

Imię Nazwisko Klub Czas
Władimir Kotov Białoruś-Mróz Borek Wlkp. 00:45:52
Mirosław Plawgo Oleśniczanka Oleśnica 00:46:10
Mikołaj Konstantinow Amator Leszno 00:47:20

V Bieg R. 1996 (15 km)

Imię Nazwisko Klub Czas
Włodzimierz Kotow Mróz Borek Wlkp. 00:48:32
Wiesław Palczyński WKS Zawisza Bydgoszcz 00:49:39
Misiewicz Ryszard Zawisza Bydgoszcz 00:49:52

VI Bieg R. 1997 (15 km)

Imię Nazwisko Klub Czas
Władimir Kotow Mróz Borek Wlkp. 00:46:28
Sergiej Dubina Białoruś 00:47:54
Zurisław Gapiejenko Białoruś 00:47:55

VII Bieg R. 1998 (15 km)

Imię Nazwisko Klub Czas
Zaryslan Gapiejenko Białoruś 00:45:56
Dariusz Kruczkowski Zawisza Bydgoszcz 00:46:02
Mariusz Kamiński Łapy 00:46:10

VIII Bieg R. 1999 (15 km)

Imię Nazwisko Klub Czas
Andrzej Krzyścin Altom Gniezno 00:47:30
Klaudiusz Kozłowski Gniezno 00:47:57
Aleksander Ziobro Gwda Piła 00:48:26

IX Bieg R. 2000 (15 km)

Imię Nazwisko Klub Czas
Klaudiusz Kozłowski III LO Gniezno 00:48:26
Wojciech Więckowski Legia Warszawa 00:48:29
Arkadiusz Borowiak Gwardia Piła 00:49:01

X Bieg R. 2001 (15 km)

Imię Nazwisko Klub Czas
Klaudiusz Kozłowski III LO Gniezno 00:48:55
Tadeusz Kajder Miedź Głogów 00:?
Arkadiusz Borowiak Gwardia Piła 00:?

XI Bieg R. 2002 (15 km)

Imię Nazwisko Klub Czas
Oleg Butnik Białoruś 00:47:51
Jerzy Siemaszko Itaka Opole 00:49:10
Tadeusz Kajder Miedziak Głogów 00:49:16

XII Bieg R. 2003 (15 km)

Imię Nazwisko Klub Czas
Dariusz Kruczkowski Zawisza Bydgoszcz 00:46:39
Adam Draczyński Oleśniczanka Oleśnica 00:46:44
Aleksander Gołownicki Ukraina 00:47:37

XIII Bieg R. 2004 (15 km)

Imię Nazwisko Klub Czas
Adam Draczyński 00:46:17
Marcin Fehlau 00:46:25
Tadeusz Kajder 00:49:26

XIV Bieg R. 2005 (15 km)

Imię Nazwisko Klub Czas
Przemysław Rojewski Wakoz Luzino 00:47:17
Tomasz Sobczyk Itaka Opole 00:49:33
Tomasz Kajder Poczta Polska Nowa Sól 00:49:38

XV Bieg R. 2006 (15 km)

Imię Nazwisko Klub Czas
Adam Draczyński WKS Oleśniczanka Oleśnica 00:47:50
Klaudiusz Kozłowski Altom Gniezno 00:47:58
Marcin Grzegorzewski WKS Oleśniczanka Oleśnica 00:49:06

XVI Bieg R. 2007 (15 km)

Imię Nazwisko Klub Czas
Leonid Rybak Ukraina 00:49:40
Dimitry Dubouski Ukraina 00:49:55
Klaudiusz Kozłowski Altom Gniezno 00:50:06

XVII Bieg R. 2008 (15 km)

Imię Nazwisko Klub Czas
Marcin Fehlau Świat Biegacza Poznań 00:48:31
Klaudiusz Kozłowski Altom Gniezno 00:49:06
Tomasz Sobczyk LUKS Żórawina 00:49:08

XVIII Bieg R. 2009 (15 km)

Imię Nazwisko Klub Czas
Marcin Fehlau Świat Biegacza Poznań 00:47:00
Radosław Kłeczek WKS Śląsk Wrocław 00:47:07
Tomasz Sobczyk LUKS Żórawina 00:49:01

XIX Bieg R. 2010 (15 km)

Imię Nazwisko Klub Czas
Adam Draczyński Nowa Sól 00:47:19
Maciej Łucyk Intersportan Poznań 00:50:17
Maciej Muślewski Olimpia Poznań 00:51:19

XX Bieg R. 2011 (15 km)

Imię Nazwisko Klub Czas
Adam Draczyński Astra Nowa Sól 00:46:39
Maksim Pankratan Białoruś 00:47:31
Mykola Iukimuczuk Ukraina-Łuck 00:49:01

XXI Bieg R. 2012 (15 km)

Imię Nazwisko Klub Czas
Bogdan Semenowycz Finisz Kalisz (Ukraina) 00:47:19
Adam Draczyński Astra Nowa Sól 00:48:59
Yuriy Blahodir Finisz Kalisz(Ukraina) 00:49:17

XXII Bieg R. 2013 (15 km)

Imię Nazwisko Klub Czas
Roman Romanienko Finisz Kalisz(Ukraina) 00:45:39
Bogdan Semenowycz Finisz Kalisz(Ukraina) 00:45:50
Aleksander Zhilinskyi Ukraina 00:48:23

XXIII Bieg R. 2014 (15 km)

Imię Nazwisko Klub Czas
Bogdan Semenowycz Finisz Kalisz 00:49:19
Adam Draczyński Nowosolska Grupa Biegowa 00:49:44
Tomasz Sobczyk LUKS Żórawina 00:52:40

XXIV Bieg R. 2015 (15 km)

Imię Nazwisko Klub Czas
Paweł Ochal Prefbet Sniadowo Łomża 00:47:39
Pawlo Olijnyk KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WLKP 00:48:38
Wiktor Nagirniak Ahilles Leszno 00:48:59

 XXV Bieg R. 2016 (15km)

Imię Nazwisko Klub Czas
Artem Kazbam Budilux 00:47:21
Paweł Olijnyk Budilux 00:47:40
Krzysztof Szymanowski Szymanowski Team 00:48:30

 

 

Opracowano na podstawie: Pismo Samorządu Miasta i Gminy Kobylin. Joanna i Przemysław Poprawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *